Spring naar content
Jerry van Bekkum, als vastgoedbeheerder aan ons team toegevoegd
Blog
25 februari 2022

Jerry van Bekkum, als vastgoedbeheerder aan ons team toegevoegd

Het feit dat je probleemoplossend, servicegericht aan het werk bent zowel op kantoor als op locatie is voor mij aantrekkelijk, lekker veel afwisseling.

Je bent hem misschien al tegengekomen of je hebt hem aan de telefoon gehad. Onze kanjer Jerry van Bekkum, sinds 1 februari werkt hij als vastgoedbeheerder bij ons Livable (voorheen VoorkomLeegstand) team.

Zoals in de aankondiging beloofd, volgt hier een nadere kennismaking met onze gezellige nieuwe collega…

Deze vastgoedbeheerder is een van van de wereld

Jerry is 29 jaar, jonge vader van de nét 1- jarige Ella en samenwonend in ‘s Gravenzande en wat opvalt is dat hij ondanks zijn jonge leeftijd al aardig aan de weg getimmerd heeft.

Zo is Jerry op zijn 17e bij de Koninklijke Marine begonnen, zo’n twaalf jaar geleden. Hij is twee keer uitgezonden geweest naar Somalië en heeft een jaar in Curaçao gewoond en gewerkt. Op die tijd kijkt hij positief terug: ‘De marine heeft me mogelijkheden geboden om mezelf te ontwikkelen en tegelijkertijd is mij het belang van orde, structuur en regelmaat bijgebracht waar ik eigenlijk heel goed op ga’.

Hoe Rotterdams wil je het hebben?

Nadat Jerry in Rotterdam gestationeerd werd zodat hij vaker thuis was, begon hij om zich heen te kijken om zijn horizon te verbreden. ‘Mijn vriendin werkt in de makelaardij en via haar kwam ik eigenlijk voor het eerst de term ‘Leegstandbeheer’ tegen. Een slimme manier om met leegstaand onroerend goed om te gaan, waardoor het vastgoed beschermd is en mensen tegelijkertijd een woon- of werkplek biedt. En nu werk ik opnieuw in het prachtige Rotterdam.’

Probleemoplossend en servicegericht

Een afspraak was vlot gemaakt, Jerry had zich goed ingelezen: ‘Het feit dat je probleemoplossend, servicegericht aan het werk bent zowel op kantoor als op locatie is voor mij aantrekkelijk, lekker veel afwisseling. Daarbij het feit dat je als vastgoedbeheerder bij Livable het hele traject verzorgt van A tot Z, dus van het selecteren van een bewoner of een ondernemer, het plaatsen, het ondersteunen tijdens het wonen of werken en de eindoplevering, je bent als vastgoedbeheerder overal bij betrokken, echt top!’

Persoonlijk contact

Op de vraag wat hem het meeste voldoening heeft gegeven de afgelopen twee weken kan Jerry direct antwoord geven: ‘Dat is dan toch echt wel het feit dat je mensen zo blij kunt maken met een woon- of een werkplek. In de eerste week liep ik mee met Jelle en ik merkte dat mensen zo enorm gelukkig waren met hun tijdelijke huurwoning, dat is echt zo leuk, het persoonlijke contact, de blijheid van de bewoners. Verder vliegen de dagen voorbij, je bent continue in contact met anderen, ik kom thuis met mooie verhalen, kortom: Ik voel me als een vis in het water, en dat is voor een oud marine-man niet verkeerd! 🙂